شرایط و ضوابط

آکادمی برنامه نویسی محسن مدحج

قوانین و مقررات آکادمی برنامه نویسی محسن مدحج

مراحل ثبت نام در دوره توسعه گر

گام اول

مشاهده مطالب و ویدیو های سایت

گام دوم

درخواست مشاوره تلفنی رایگان

گام سوم

هماهنگی زمان مشاوره با کارشناسان​

گام چهارم

مشاوره و بررسی صلاحیت و شرایط کاربر و پذیرش برای شرکت در دوره های خصوصی آکادمی محسن مدحج​

گام پنجم

تایید قوانین چارچوب دوره و پرداخت شهریه اعلام شده توسط متقاضی

گام ششم

انجام فرایند ثبت نام رسمی و ارسال فایل های آموزشی و شروع دوره و خدمات پشتیبانی 6 ماهه

تبصره شماره 1

چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به ثبت زمان مشاوره کند و موضوع مشخص شود، آکادمی محسن مدحج حق دارد درخواست را باطل کند. ​

بند 1

کاربر نباید در سایت، شبکه های اجتماعی، تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر, یا آکادمی برنامه نویسی باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت و شبکه های اجتماعی آکادمی برنامه نویسی محسن مدحج اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه در دوره ای ثبت نام کرده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت و خدمات آموزشی را از دست می‌دهد و طبق قوانین جاری کشور با او برخورد خواهد شد.

بند 2

کاربر با شرکت در دوره تعهد میدهد حداقل 6 ماه و روزی ۳ ساعت ( در زمان دلخواه ) آموزش ببیند, تمرین کند و برای رفع اشکال با پشتیبانی ارتباط داشته باشد و در زمان مشخص شده توسط پشتیبانی پروژه های خود را انجام و جهت تایید به پشتیبانی تحویل دهد. این روند آموزشی بصورت خصوصی برای هر دانشجو انجام خواهد شد و تا پایان دوره ادامه خواهد داشت. ( تضمین کیفیت )

همچنین دانشجو با گذراندن هر ترم، میبایست پروژه همان ترم را انجام و ویدیو دمو پروژه را طبق استاندارد اعلام شده به او، تحویل دهد تا صلاحیت ورود به ترم بعد ر ا پیدا کند.

توجه

کاربر با شرکت در دوره تعهد میدهد حداقل 6 ماه و روزی ۳ ساعت ( در زمان دلخواه ) آموزش ببیند, تمرین کند و برای رفع اشکال با پشتیبانی ارتباط داشته باشد. این روند آموزشی بصورت خصوصی برای هر دانشجو انجام خواهد شد و تا پایان دوره ادامه خواهد داشت. ( تضمین کیفیت )

همچنین دانشجو با گذراندن هر ترم، باید پروژه همان ترم را انجام و ویدیو دمو پروژه را تحویل دهد دهد تا صلاحیت ورود به ترم بعد ر ا پیدا کند.

توجه

دوره های آنلاین که از فروشگاه آکادمی برنامه نویسی تهیه میشوند شامل پشتیبانی و  خدمات  نیستند.​

لوگو
شماره موبایل خود را در کادر زیر وارد نمایید