قوانین و مقررات آکادمی برنامه نویسی محسن مدحج

آموزش برنامه نویسی وب ، ویندوز و موبایل بصورت تجاری

فرایند شرکت در دوره های خصوصی آکادمی محسن مدحج توسط متقاضی به این شرح است

روند ثبت نام در دوره VIP توسعه گر

1- مشاهده مطالب و ویدیو های سایت

  • 2- درخواست مشاوره تلفنی رایگان
  • 3- هماهنگی زمان مشاوره با کارشناسان
  • 4- مشاوره و بررسی صلاحیت و شرایط کاربر و پذیرش برای شرکت در دوره های خصوصی آکادمی محسن مدحج
  • 5- تایید قواین چارچوب دوره و پرداخت شهریه اعلام شده از سوی کارشناسان آکادمی به کاربر
  • 6- انجام فرایند ثبت نام رسمی و ارسال فایل های آموزشی و شروع دوره و خدمات پشتیبانی همراه با فاکتور

تبصره ۱
چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به ثبت زمان مشاوره کند و موضوع مشخص شود، آکادمی محسن مدحج حق دارد درخواست را باطل کند. 

بند 2 :

کاربر نباید در سایت، شبکه های اجتماعی، تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر, یا آکادمی برنامه نویسی باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت و شبکه های اجتماعی اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه در دوره ای ثبت نام کرده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت و خدمات آموزشی را از دست می‌دهد و طبق قوانین جاری کشور با او برخورد خواهد شد.

بند ۳ :

کاربر با شرکت در دوره تعهد میدهد حداقل 6 ماه و روزی ۳ ساعت ( در زمان دلخواه ) آموزش ببیند, تمرین کند و برای رفع اشکال با پشتیبانی ارتباط داشته باشد. این روند آموزشی بصورت خصوصی برای هر دانشجو انجام خواهد شد و تا پایان دوره ادامه خواهد داشت. ( تضمین کیفیت )

همچنین دانشجو با گذراندن هر ترم، باید پروژه همان ترم را انجام و ویدیو دمو پروژه را تحویل دهد دهد تا صلاحیت ورود به ترم بعد ر ا پیدا کند.

بدیهی است تا زمانی که ویدیو دمو دوره توسط کارشناسان دریافت و تایید نگردد اجازه ورود به ترم های دیگر و استفاده از خدمات پشتیبانی آنها را نخواهد داشت

*** این دوره بارها تست شده است و اگر کسی آن را طبق اصول انجام دهد حتما نتیجه میگیرد.

تبصره 2 : 

دوره های آنلاین که از فروشگاه آکادمی برنامه نویسی تهیه میشوند شامل پشتیبانی و  خدمات  نیستند.