این دوره برای همه نیست. ما فقط دنبال افرادی هستیم که بخواهند درآمد حداقل بالای ۱۰ میلیون تومان را داشته باشند. به همین منظور قبل از شرکت در دوره باید با مشاوران ما یک مشاوره رایگان داشته باشی تا پتانسیل درآمدی ات بررسی شود. برای مشاوره رایگان کافی است عدد ۵ را به 09120368440 ارسال کنی.

سلام دوست عزیزم

احتمالا تو هم مانند هزاران برنامه نویس دیگر که به امید تبدیل شدن به یک برنامه نویس موفق وارد دانشگاه شدی و انتظار داشتی بعد از چهار سال تحصیل و تلاش، دنیا روی خوشش را نشان دهد بتوانی یک زندگی ایده آل برای خودت و کسانی که دوست شان داری و برایت مهم هستند بسازی.

اما دقیقا بعد از فارغ التحصیلی متوجه شدی چهار سال از عمرت به هدر رفته است و بدتر از آن این است که احساس می کنی آینده ات هم نیز در معرض خطر قرار گرفته است چرا که هیچ شرکتی از ایده های خلاقانه ات استقبال نمی کند و اگر هم شانس بیاوری نهایتا بتوانی در یک شرکت استخدام شوی و مابقی عمرت را مانند یک کارمند زندگی کنی.

احتمالا خودت بهتر از من معنی زندگی کارمندی را در ایران می دانی …

زندگی که قرار نیست هیچ اتفاق جالبی در آن بیافتد. زندگی که در آن آرام آرام تمام رویاهایی که در سر داری تبدیل به افکار منفی و اجتماع گریزانه ای می شود که باعث می شود آنقدر کرخت و بی انگیزه شوی که حتی اگر بعد از چند سال خودت را در آیینه نگاه کنی نخواهی شناخت.

زمانی که در خیابان قدم می زنی و بطور اتفاقی ماشین مورد علاقه ات از کنارت عبور می کند حتی به خودت اجازه نمی دهی به آن ابراز علاقه کنی چون می دانی با حقوق ناچیزی که می گیری قرار نیست هیچ وقت به آن دست پیدا کنی.

البته می شود انسان به نقطه ای برسد که قید رویاهایش را بزند اما شرایط، آنجایی وخیم تر می شود که پای افراد دیگر به زندگی مان باز می شود.

شاید بتوان یک عمر بدون رویا زندگی کرد اما احتمالا نمی توان شرایط خانه ای را تحمل کرد که در آن شاهد پژمرده شدن عزیزمان باشیم.

در طول این سالها بسیاری از افراد خلاقی را دیده ام که زندگی شان دقیقا به همین نقطه ختم شده بود.

می دانی چرا؟

چون من در حوزه نرم افزار استاد دانشگاه بودم. آرزو داشتم بتوانم به دانشجو های علاقه مند به برنامه نویسی کمک کنم تا بتوانند بعد از فارغ التحصیلی به عنوان یک برنامه نویس یک زندگی موفق و در شان یک برنامه نویس داشته باشند.

چند سالی که گذشت متوجه شدم درس های دانشگاه طوری طراحی شده اند که نمی توان با آن به موفقیت رسید چون خودم یک شرکت برنامه نویسی داشتم و نرم افزار های متعددی را برای شرکت های مختلف مانند شرکت نفت، منطقه آزاد، مخابرات و … می نوشتم و می فروختم.

تصمیم گرفتم سیستم دانشگاهی را اصلاح کنم و چیزهایی را یاد بدهم که دانشجو ها موفق شوند و نتیجه بگیرند.

زمانی که روش درست برنامه نویسی و کسب و کار آن را با برخی از رؤسای دانشگاه مطرح کردم با من مخالفت کردند و گفتند اگر قرار باشد این روش را یاد دهیم و دروس اضافه مانند ریاضی، مدارمنطقی، طراحی الگوریتم، ساختمان داده، معماری کامیپوتر و اندیشه اسلامی …که هیچ تاثیری در موفقیت آن ها ندارد را حذف کنیم همه دانشجو ها می توانند نهایتا در شش ماه دانشگاه را به پایان برسانند.

و واقعیت ماجرا این بود که این روش نباید یاد داده می شد چون آن وقت دانشگاه نمی توانست چهار سال دانشجو را در دانشگاه نگه دارد.

البته حق را هم به آن ها می دهم چون نمی توان یک نفره، کل سیستم آموزشی کشور که سالهاست که کوچکترین تغییری نکرده است را تغییر داد.
و واقعیت اینجاست که اصلا قرار نیست تغییر کند.

می دانم احتمالا نباید این حقیقت تلخ را بهت می گفتم. البته تفاوت چندانی هم نمی کند، خودت پیش تر از اینکه من این ها را بگویم به این نتیجه رسیده بودی.

به همین خاطر از استاد دانشگاه بودن استعفا دادم و وقتم را به شرکت نرم افزاری خودم اختصاص دادم.

هر چقدر که شرکتم بیشتر پیشرفت می کرد و بزرگتر می شد بیشتر متوجه می شدم که چقدر پول در آوردن از دنیای برنامه نویسی با آن چیزی که به دانشجو ها آموزش داده می شود متفاوت است.

خدا به من لطف کرده بود و من را در مسیر درستی قرار داده بود.

این را هر روز با پیشرفت های مالی که می کردم می توانستم حس کنم و می دانستم باید برای دیگران کاری انجام دهم.

به همین خاطر شرکت آموزش برنامه نویسی و کسب و کار برنامه نویسی خودم را تاسیس کردم و شروع به یاد دادن روش های نوینی کردم که هر کسی در هر سنی می تواند در ۱۲ هفته تبدیل به برنامه نویسی شود که از پس هر پروژه ای بر بیاید و همچنین بتواند هر ماه سفارش جدید نرم افزار بگیرد.

آنقدر خوب است که باور کردنش سخت است؟

احتمالا بله.

اما در دو دهه اخیر به بیش از ۷۰۰ برنامه نویس کمک کردم که بتوانند به درآمدهای چندین میلیون تومانی در ماه برسند.

می توانی نظرات و ویدیو های برخی از آن ها را مشاهده کنی.

دکتر مرادی

دکتر محمد باقر مرادی

مدرس مرجع رفتارشناسی با استفاده از ابزار دیسک

دکتر شکری

دکتر حمید شکری خوانقاه

مدرس مرجع استراتژیک روابط عمومی

برخی از شرکت کنندگان توسعه گر تجاری
نظر تعدادی از شرکت کنندگان راضی توسعه گر تجاری
مائده محسنی

مائده محسنی

علی مرادی

علی مرادی

پردیس بابایی

پردیس بابایی

شراره فتاحی

شراره فتاحی

fateme_afshin

فاطمه افشین

علی عابدی

علی عابدی

سجاد فروزنده

سجاد فروزنده

زهرا شهابی

زهرا شهابی

مهیار استاجی

مهیار استاجی

Koorosh_saeidi_

کوروش سعیدی

ناهید روزبه

ناهید روزبه

سمیه طلب آموز

سمیه طلب آموز

محمد رضا آصفی

محمد رضا آصفی

زینب السادات سیدکریمی

زینب سادات کریمی

رویا صالحی

رویا صالحی

who-is-it

خانم افسری

منصور احمدیان

منصور احمدیان

who-is-it

خانم فرضی

who-is-it

مولانژادیان

who-is-it

خالد حسینی

who-is-it

خانم صالحی زاده

who-is-it

حمید رضا آصفی

نظر تعدادی از افراد راضی از پشتیبانی

تصور کن بلاخره بتوانی راهی را پیدا کنی که که بتواند تو را به موفق ترین نسخه خودت تبدیل کند آنوقت چه چیزی هایی در زندگی یا کارت تغییر می کرد؟

احتمالا می توانی استقلال مالی ات را بدست بیاوری و یک بار برای همیشه بدون دغدغه پول، زندگی کنی و همچنین بتوانیم در کنار استقلال مالی، استقلال زمانی ات را بدست بیاوری.

چون یک برنامه نویس می تواند در جایی که دوست دارد شروع به کد زدن کند.

می توانی در کنار کسانی که دوست شان داری به مسافرت بروی و بدون اینکه کوچکترین لطمه ای به کارت بخورد، همان جا شروع به تکمیل پروژه جدیدی که به تازگی سفارش گرفتی کنی.

بالاخره می توانی به کسانی که روزی به آرزوهایت می خندیدند ثابت کنی که اشتباه می کردند و به جای اینکه شبیه اکثر برنامه نویسان وابستگی مالی به خانواده ات داشته باشی، بتوانی خانواده ات را نیز به لحاظ مالی حمایت کنی.

همه چیز بهتر می شود. مگرنه؟

احتمالا بله. ولی برای رسیدن به این نقطه باید سه کار را انجام دهی.

۱- تصمیم جدی بگیری که می خواهی زندگی و آینده ات را تغییر دهی

۲- وارد دوره شوی و مو به مو به چیزهایی که آموزش داده می شود عمل کنی.

۳- هر روز با پشتیبان خصوصی ات که برایت قرار می دهم در ارتباط باشی تا هر سوال یا مشکلی که داشتی با او در میان بگذاری تا سریعا بهترین راه حل را دریافت کنی.

در این 24 هفته چه چیزهایی را خواهی آموخت ؟

در دو دهه اخیر به بیش از هفتصد برنامه نویس از سراسر دنیا کمک کردیم به آن چیزی که می خواستند برسند. تو می توانی نفر بعدی باشی.
آنقدر به این روش اطمینان دارم که با افتخار و اطمینان آن را گارانتی می کنم. 

گارانتی: یا بعد از شرکت در این دوره می توانی از پس هر پروژه برنامه نویسی بر بیایی و سفارش کار بگیری و به عنوان یک برنامه نویس موفق زندگی کنی یا هیچ چیزی پرداخت نخواهی کرد به عبارت ساده تر بعد از پرداخت وارد دوره میشوی و ده ها برابر هزینه دوره را بدست می آوری و اگر این اتفاق نیافتاد که غیر ممکن است می توانی دوره را پیش خودت نگه داری و ما کل مبلغ را در کسری از ثانیه به حسابت واریز میکنیم.

با خیال آسوده در این دوره شرکت کن و برنامه نویسی را طوری یاد بگیر که از پس هر پروژه ای بر بیای و همچنین هر ماه سفارش پروژه جدید بگیر و ده ها برابر مبلغی که بابت دوره پرداخت کردی را بدست بیار یا کل مبلغ را در کسری از ثانیه برایت کارت به کارت خواهیم کرد.
منصفانه است؟

ما به این دوره اطمینان ۱۰۰٪ داریم و اگر تو هم به خودت اطمینان داری که مو به مو درس ها را اجرا کنی آنوقت هیچ چیزی مانع دیدن جشن موفقیت بعد از این ۱۲ هفته نخواهد بود.
اگر بعد از خواندن این صفحه هنوز نیاز به مشاوره داری آسوده خیال باش مشاورین ما همواره آماده هستند تا به علاقه مندان برنامه نویسی کمک کنند. می توانی همین الان عدد 5 را به شماره زیر ارسال کنی

برای دریافت اطلاعات بیشتر و رزرو مشاوره رایگان عدد ۵ را به شماره 09120368440 ارسال کنید

پی نوشت : راستی ما در شش ماه گذشته بیش از ۲۰۰ میلیون تومان نرم افزار فروختیم. تو هم می توانی بعد از ۱۲ هفته آموزش و انجام پروژه واقعی، رکورد فروشت را برای ما بفرستی و جایزه ویژه رکورد فروش کلوپ برنامه نویس میلیونر را دریافت کنی.

هنوز نمیدانی چطور باید وارد دنیای برنامه نویسی شوی و درآمد داشته باشی ؟

احتمالا سوالات زیادی در ذهن داری، اما این سوالات قبل از تو در وبیناری به قیمت 90,000 هزارتومان پرسیده شده اند و استاد مدحج به تک تک آنها پاسخ داده است. تو میتوانی همین الان آن را کاملا رایگان تماشا کنی و مسیرت روبرویت را بهتر از گذشته بشناسی

نگاه جامع دوره توسعه گر به برنامه نویسی و تجارت

0