قراره میلیون ها نفر زندگی تو رو بشنون و ازت الگو بگیرن
به عبارتی قهرمان زندگی تازه واردها اینبار تو خواهی شد

همیشه کتابهای انگیزشی از زندگی خارجی ها بوده اما ما تو ایران خیلی سخت تر تونستیم به موفقیتهای بزرگ برسیم مثلا کی؟ خود تو؟ چطور قراره انجام بدیم ویدیو زیر را ببین:

کتاب “قهرمان عصر جدید” داستان 10 تن از افرادی است که توانسته اند از صفر به خوشبختی و کامیابی برسند، در مسیر برنامه نویسی که به آن علاقه دارند گام بردارند تا بتوانند به اهداف خود برسند.

 

قهرمان عصر جدید به دیگران کمک می کند تا یاد بگیرند که این 10 تن هر یک؛ چگونه قهرمان داستان های خود شدند و توانستند مرزهای بین خیال و واقعیت را از بین ببرند تا به جایی که می خواهند، برسند.

 

به ظاهر زندگی چیزی جز درد و رنج نیست؛ اما این فقط یک روی سکه است. بر روی دیگر آن خوشبختی و شادی نهفته است. پس چگونه است که بیشتر انسان ها درگیر مشکلات و سختی های زندگی می شوند؟ این موضوع مربوط به انتخاب آن هاست.

قهرمانان عصر جدید

انتخاباتی که در طول زندگی انجام می دهیم می تواند
ما را به هرکدام از احساسات خوب و بد سوق دهد

این انتخاب های نادرست است که گاهی ما را به سمت درد و رنج می برد و از مسیرمان دور می کنداگر انسان بیاموزد که چگونه می تواند با کنترل احساسات به خواسته ها برسد، دیگر هیچ غیر ممکنی برای او وجود ندارد.

با اینکه تک تک ما فردی خاص هستیم، همگی انسانیم و بنابراین هر یک از ما صورت های مختلف احساسات بشری را به طور کامل داراست. مثل ترس، عدم اطمینان، تردید، لذت، شور و شوق، امید و باور. همه در مواقع مختلف به هنگام پا گذاشتن در سفر قهرمان دچار هر یک از این احساسات می شوند

چون موفق بودن کسی به این معنا نیست که هرگز دچار احساس ترس و تزلزل و تردید نمی شوند.
آنها هم مثل تو می ترسند.

آنها هم مثل تو دچار تردید می شوند. فرقش این است که افراد موفق تصمیم می گیرند با وجود این قبیل احساسات که بر وجودشان حاکم است، به دنبال کردن رویایشان ادامه بدهند. این افراد اجازه نمی دهند ترس یا تردیدشان آنها را از حرکت باز دارد یا مانع دستیابی به رویایشان شود.

چه شرایطی برای انتخاب وجود دارد؟

10 تن از شما قهرمانان که قبلا در دوره توسعه گر شرکت کرده اند و الان به این دست آوردها رسیده اند به رشته تحریر در میاد و در قالب کتاب قهرمان عصر جدید به فارسی و انگلیسی چاپ می شود

توانسته باشید درآمد بالای 100 میلیون را تجربه کنید

توانسته باشید یک شرکت با حداقل 5 کارمند بیمه شده تاسیس کرده باشید

توانسته باشید در شرکتهای بزرگ و معتبر ایرانی و بین الملی استخدام شده باشید(در ایران مثلا دیجی کالا، اسنپ و… در خارج از ایران مثلا بنز،بی ام دبلیو،گوگل، مایکروسافت)

فرآیند کار چطور انجام می شود:

  • شماره تماستون رو به من می دید و باهم یک گفتگوی اولیه خواهیم داشت.
  • یک نویسنده با شما مصاحبه می کند و یک بیو گرافی از شما می گیرد و سپس داستان پستی و بلندی زندگی شما را می نویسد.
  • پس از تایید شما به عنوان یک فصل از کتاب منتشر می شود.

این کتاب چه مزیتی برای من دارد؟

نوشتن این کتاب بزرگترین مزیتش ساخت برند شما به عنوان یک الگو برای دیگران است.

قرار است یک تیم بشویم و پس از این من نیز از شما یاد بگیرم

هرماه به صورت آنلاین یا حضوری در هر جای دنیا باهم قرار می زاریم و برای کسب تجربه و انجام پروژه های جدید در سطح دنیا گفتگو می کنیم

احتمالا اگر موفق شویم کتابی عالی در سطح جهانی بنویسیم و به زبان انگلیسی نیز در آمازون بفروشیم پس از آن با سرمایه خودم فیلم شبکه خانگی در 12 قسمت این کتاب را نیز خواهم ساخت.

مزیت این کتاب برای دیگران چیست؟

هر انسانی برای شروع نیاز به یک الگو دارد من از تو می خواهم یک الگو بسازم تا تازه واردها بدونن تو هم با تمام سختی که داشتی اما با اراده و ایمان به توانمندی هات امروز به این نقطه رسیدی.

ممکن است میلیون ها انسان با خواندن زندگی تو زندگی ایده آل خودشون رو بسازن.
    لوگو
    شماره موبایل خود را در کادر زیر وارد نمایید