چه چیزی عامل فروش نرم افزار است؟

در دنیا یک حقیقت وجو دارد آن هم این است که نکاه فروشنده و مشتری با هم تفاوت دارد.

گاهی وقت ها برای فروش محصولت خودت را به آب و آتش می کشی و بهترین جمله ها را میگویی. اما در نهایت با جواب ممنون یا با شما تماس می گیریم مواجه میشی.

در فروش نرم افزار هم همینطور است. تمام مراحل ساخت نرم افزار را خودت به تنهایی یا به همراه تیم برنامه نویسی ات انجام داده ای.در هنگام پرزنت نرم افزارت به مشتری هم تمام قسمت های آن را توضیح می دهی اما در آخر هرچقدر هم نرم افزارت خوب باشد ممکن است جواب نه بشنوی…

مساله این است که یک نرم افزار به تنهایی چیزی نیست که تو باید بفروشی. در ویدئو زیر توضیح داده ام چرا من هم در فروش نرم افزار شکست می خوردم و راه حل چه بود ؟

7 پاسخ

  1. با سلام،
    ممنون از لطف و زحمت شما اقای مهندس مدحج بابت ویدئو های انگیزه دهندتون. امیدوارم قدر این ویدئو ها دونسته بشه که نصف بیشتر موفقیت در کار توی این ضمینه همین مسائل هستش.
    امیدوارم فرصتی پیش بیاد که بتونیم با هم همکاری کنیم.
    موفق با شید.

  2. سلام خسته نباشید. شما واقعا دید جالبی ب آدم میدید و همینطور انگیزه. میخواستم بدونم چطوری وقتی میخوایم برای یک سیستم ی برنامه ای بنویسیم نیاز سنجی درست بکنیم و مشتری رو مجاب به استفاده از نرم افزار طراحی شده خودمون بکنیم؟!

    1. درود بر شما امیر عزیز ممنونم از شما. یک ویدئو قبلا با عنوان “فرمول پیدا کردن ایده تولید نرم افزار ” در این زمینه تولید کردیم. پس از دیدن آن ویدئو در صورتی که سوال داشتید بازهم در خدمت شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید